• Українська
  • Русский
  • English
Оставь свою историю для нас

Методи роботи з чоловіками в сучасному світі(Семінар-тренінг для лідерів)

Темы:

организации доноры
межпрофильное образование
умение вести переговоры
виды служений
формы работы
духовное отцовство, наставничество
праведность в повседневной жизни мужчины

Відгук про семінар “Християнин у школі”

30 серпня о 18:00 в Церкві Благодаті м.Черкаси (вул. Фрунзе 129) відбувся семінар-навчання за темою “Християнин у школі” для усіх бажаючих. Пряма трансляція семінару відбувалась на офіційному сайті місцевої церкви www.grace.ck.ua.

ЛІДЕРСТВО. РОЗВИТОК. УСПІХ. Великий Саміт у твоєму місті!

Стара модель лідерства по-українськи не привела до бажаного результату, вона – провалилась.
Україна перебуває у періоді глобальних трансформацій та метаморфоз. Саме нові підходи, цілком інші моделі управління зможуть принести країні перетворення та прорив. Новий успіх стане результатом праці нових лідерів в усіх сферах – політиці, бізнесі, медіа, суспільному секторі.

МАЛИНФЕСТ-2015: МОЛОДІ ЄВАНГЕЛЬСЬКІ ХРИСТИЯНИ ЗМІЦНЮЮТЬСЯ ДУХОМ, ЩОБ СЛУЖИТИ УКРАЇНІ

Замість комфортабельних квартир – намети і польова кухня, щоденні семінари для духовної віднови, ранкові і вечірні євангельські служіння та безперервна молитва за Україну – так впродовж 8 днів проводила час молодь Церкви християн віри євангельської України у сосновому бору на базі “Юність” у с. Ворсівка Малинського району Житомирської області.

Свідоцтво однієї жінки.

Нещодавно почув свідоцтво однієї сестри (з етичних міркувань її ім’я приховане). Мати трьох дітей, молодшому з них всього пів року. Чоловік її не віруючий та не відпускає її відвідувати зібрання. Деякий час тому, на нього щось найшло і він зібрав…

Сімейний проект “Багатогранна сім’я”

  Робимо огранювання дорогоцінних каменів! Реестраційний внесок складає 600 грн. Реєстрація із передплатою в 200 грн.    Заїзд до  13.00 ,  4 серпня (вівторок)   Виїзд після 14.00 ,   9 серпня (неділя)   Як добиратись: автомобіль/автобус: Автодорога Н-01   Київ — Знамянка, автобусна зупинка “Петрівське”…